В обласній прокуратурі обговорили посилення допомоги потерпілим від домашнього насилля

У Черкаській обласній прокуратурі відбулася робоча зустріч, спрямована на посилення взаємодії з метою надання комплексної допомоги потерпілим під час здійснення досудового розслідування кримінальних проваджень, пов’язаних з домашнім насильством.

Під час зустрічі учасники обговорили проблемні питання протидії та запобігання домашньому насильству, визначили їх шляхи вирішення. Крім того, порушили питання соціальних послуг, які отримують постраждалі особи.

Також, акцентували увагу на необхідності проведення спільних просвітницьких заходів серед населення, інформування про форми домашнього та гендерно зумовленого насильства, шляхів його подолання, у тому числі за допомогою формування в суспільстві нульової толерантності до будь-яких проявів насильства.

Окремо поспілкувалися про механізми притягнення кривдників (або кривдниць) до відповідальності, найбільш ефективні способи їх застосування.

Загалом зустріч пройшла у формі діалогу, учасники спільно визначили головні вектори подальшої тісної співпраці задля впровадження у кожному випадку домашнього насильства підходів, орієнтованих на потерпілого, інформує пресслужба обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.