В службі зайнятості розповіли, хто залишається затребуваним ринку праці Черкащини

центр зайнятості робота

Станом на 1 жовтня послуги обласної служби зайнятості отримували 14,1 тис. зареєстрованих безробітних. Це на 23,3% менше, ніж на відповідну дату минулого року. З початку року за сприяння служби зайнятості, роботу отримали понад 19,5 тис. осіб.

Дев’ять карантинних місяців цього року показали, що попит на працівників робітничих професій залишається незмінним. У цей період затребуваними серед роботодавців регіону були:

  • кваліфіковані робітники з інструментом (слюсар-ремонтник, швачка, електромонтер, електрогазозварник);
  • робітники з обслуговування, експлуатації устаткування  та  машин (водій, тракторист, дорожній робітник);
  • некваліфіковані працівники (підсобний робітник, вантажник, двірник, прибиральник, сторож, укладальник-пакувальник,);
  • працівники сфери торгівлі та послуг (продавець, кухар, охоронник, офіціант, бармен);
  • фахівці (вихователь, вчитель, медична сестра, бухгалтер).

Загалом, роботодавці поінформували обласну службу зайнятості про наявність 23 тис. вакансій, це майже на 7% менше, ніж у січні-вересні минулого року.

Як показують статистичні дані, найважче знайти роботу жінкам. У загальній кількості зареєстрованих безробітних, жінок – 8,7 тис. осіб (або 61,8%).

Також показово, що 51% зареєстрованих безробітних мали вищу освіту, 35% – професійно-технічну, ще 14% звернулися за послугами служби зайнятості, маючи загальну середню освіту.

З початку  2021 року  професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації проходили майже 1,7 тис. безробітних.

З початку 2021 року на новостворені робочі місця працевлаштовані 153 безробітних громадян. Найбільшу кількість робочих місць створено у галузях сільського господарства, будівництва, торгівлі, транспорту та ін.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.