В обласній прокуратурі повідомили результати роботи за І півріччя

прокуратура іконкаУпродовж січня-червня 2022 року за керівництва прокурорів слідчі та дізнавачі органів поліції розслідували 29 410 кримінальних проваджень.

До суду скеровано 1 154 обвинувальні акти, це 17,2 % від загальної кількості закінчених проваджень.

За кримінальними провадженнями установлено збитки – 42,8 млн грн, з яких 3,7 млн грн відшкодовано, накладено арешт на майно вартістю 9,9 млн грн, пред’явлено позови про стягнення 30,1 млн грн.

Значну увагу у прокуратурі приділили забезпеченню ефективного розслідування та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про кримінальні правопорушення з ознаками корупції. До суду з обвинувальними актами скеровано 39 кримінальних проваджень.

За І півріччя було складено обвинувальних актів та скеровано до суду 33 провадження у бюджетній системі.

Триває ефективне викриття та розслідування правопорушень за участі злочинних угруповань. Упродовж 2022 року правоохоронними органами області виявлено 7 організованих злочинних угруповань.

Триває робота і щодо викриття та забезпечення ефективного розслідування фактів перевищення повноважень представниками правоохоронних органів, які призводять до порушенням прав і свобод людини, можливих корупційних проявів у діяльності органів правопорядку.

Так, протягом І півріччя 2022 року здійснювалось процесуальне керівництво у 187 кримінальних провадженнях, із яких у 105 досудове розслідування завершено. Загалом, питома вага закінчених проваджень склала 56%, повідомили в обласній прокуратурі.

Органи прокуратури Черкаської області продовжують працювати, з урахуванням пріоритетів та незважаючи на складні умови, в яких доводиться жити кожному з нас.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.