В ігровій формі дітям розповідають про небезпеку та як її уникнути

246712063_2053299864822599_6746669803655731894_nУ центральній міській книгозбірні для дітей відбулася бесіда-гра «Торгівля людьми. Розпізнай небезпеку вчасно» за участі провідних фахівців з соціальної роботи Смілянського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з учнями 4-А та 6-В класів ліцею «Лідер» (класні керівники Світлана Григор та Надія Білан).

Під час бесіди з дітьми провідний фахівець центру Юлія Старинець розповіла про проблеми рабства в сучасному світі та тяжкі наслідки цього соціального явища для фізичного та психологічного здоров’я людини.

Гра «Рожеві окуляри» допомогла школярам дізнатися більше про ризик попадання в небезпечні ситуації, а також можливість їх уникнення.

Провідний фахівець центру Наталія Усова та фахівець Руслана Бондар провели з молодшими школярами гру з елементами казки «Ліза та її друзі подорожують світом».

Гра спрямована на підвищення обізнаності дітей у сфері протидії торгівлі людьми. Учасники зустрічі отримали пам’ятки Міжнародної організації з міграції з телефонами національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми.

Захід приурочили Європейському дню боротьби з торгівлею людьми.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *