В Черкаській області СБУ так Нацполіція викрили організатора call-центру, який працював на «Яндекс»

За добу СБУ та Нацполіція ліквідували понад 100 шахрайських call-центрів, які викрадали персональні дані та гроші українців.

Кіберфахівці Служби безпеки та співробітники Національної поліції провели багатоетапну спецоперацію по всій території України. У результаті комплексних заходів за одну добу припинено діяльність понад 100 call-центрів, які викрадали персональні дані і заощадження українців та іноземних громадян.

Одну із схем викрили на Черкащині. У Черкаській області затримали організатора місцевого call-центру, який працював на підсанкційну компанію «Яндекс». До підпільної діяльності він залучив до 30 місцевих жителів.

Фігуранти віддалено надавали диспетчерські послуги таксопаркам «Яндекс-таксі» в одній із країн Центральної Азії, повідомили в обласному управлінні СБУ.

Загалом, як встаановили працівники СБУ, протягом 2023 року нелегальний бізнес перерахував до бюджету рф понад 1 млн у доларовому еквіваленті.

За всіма викритими фактами тривають розслідування, щоб встановити всі обставини злочинів та притягнути винних до відповідальності.

Комплексні заходи проводилися спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва органів прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.