В Черкаській ОДА запропонували дорожні карти виводу з кризи смілянських комунальних підприємств

DSC0791-e1588686600331Сміла візьметься виконувати положення дорожніх карт виводу з кризи двох своїх основних підприємств житлово-комунального господарства. Її запропонували в облдержадміністрації. Тут обговорили та погодили положення цих документів та чіткі терміни виконання, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Дорожні карти оздоровлення діяльності запропонували КП «Смілатеплокомуненерго» та КП «ВодГео». Для першого дорожня карта передбачає врегулювання боргових зобов’язань, переведених з ТОВ «Сміла Енергоінвест» у сумі 85,5 млн грн. Щодо «ВодГео», то для нього розробили покрокові дії з фінансового оздоровлення та поліпшення матеріально-технічної бази.

– Дорожня карта – це конкретні завдання та конкретні виконавці з граничними дедлайнами, – наголосив перший заступник голови ОДА Дмитро Ляшов. – Спільно з керівництвом підприємств та профільного управління Смілянської міськради ми погодили основні положення дорожніх карт, надали консультації. Зараз маємо підтримку від місцевого самоврядування. Тож вже до середини травня очікую побачити результати нашої спільної роботи.

Підписалися під зобов’язаннями, окрім першого заступника очільника області, міський голова Сміли Олексій Цибко, його заступник Павло Іщенко, секретар міської ради Віктор Федоренко, в.о начальника управління ЖКГ міської ради Олександр Гергель, а також керівники КП «Смілатеплокомуненерго» Ігор Работенко та КП «ВодГео» Леонід Грищенко.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *