В Черкаській області розпочали реєстрацію декларацій про відходи за 2019 рік

З 1 січня цього року стартував процес прийому та реєстрації декларацій про відходи за 2019 рік, зазначають в Управлінні  екології та природних ресурсів Черкаської ОДА. Про це інформує пресслужба облдержадміністрації.

Для обліку обсягів утворення, оброблення, знешкодження, утилізації та видалення відходів передбачили щорічне подання декларації про відходи. Такий процес установлений згідно зі статтею 17 ЗУ «Про відходи», постановою КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження Порядку подання декларацій про відходи».

– Відтак суб’єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів становить від 50 до 1000 умовних одиниць, зобов’язані щороку подавати декларацію про відходи за формою та в порядку, встановленими Урядом, – пояснює керівниця Управління Олена Звягінцева.

Нагадаємо, декларацію подають один раз на рік одночасно в паперовій та електронній формах до центру надання адміністративних послуг, який передає її відповідно до обласної державної адміністрації (дозвільного органу), або через електронну систему здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами Міністерства енергетики та захисту довкілля, до 20 лютого року, що настає за звітним.

Додамо також, якщо суб’єкт господарювання має в складі філії або інші відокремлені підрозділи без статусу юридичної особи, які провадять свою діяльність в різних регіонах (у межах певної адміністративно-територіальної одиниці) України, такий суб’єкт господарювання подає декларацію за місцем провадження діяльності філією або іншим відокремленим підрозділом.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *