В Черкаській області працюють над укриттями для населення та готуються до фунціонування в умовах бойових дій

скічкоРадник голови Черкаської ОВА Олександр Скічко розповів про ситуацію на Черкащині. По-перше, Черкащина є транзитною областю, тому ми маємо забезпечити максимально можливий проїзд евакуйованого населення і гуманітарних вантажів, які йдуть із заходу на схід. Працюємо над тим, щоб збільшити пропускну здатність. В Умані сьогодні розгортають додаткові пункти обігріву і ліжко-місця. Жителів просять з розумінням поставитися до цього, бо Умань не була розрахована на ту кількість людей, яка нині через неї проїжджає.

По-друге, працюємо з голова об’єднаних громад та міст щодо покращення умов перебування людей в укриттях. На сьогодні поставлене завдання – щоб було можливо перебувати в укриттях мінімум три дні. Тобто потрібно сформувати резерв, запаси і забезпечити усі необхідні умови для населення. Прошу не панікувати у зв’язку з цією інформацією. Ситуація може розвиватися абсолютно по-різному, а ми у свою чергу маємо бути готовими. Це наше завдання.

Також, готуємо область до функціонування в умовах, наближених до бойових дій – це і системи живлення, і джерел зв’язку, формування запасів продуктів та ліків. Окрім того, проводимо охорону об’єктів критичної інфраструктури.

Прошу не панікувати, але готуватися до будь-якого розвитку подій.

Багато запитань надходить від бізнесу щодо того, чи можна працювати. Можна і потрібно. Адже наша економіка повинна продовжувати працювати і забезпечувати життєдіяльність міста, області і вцілому працювати на всю Україну.

Ситуація на Черкащині контрольована. Тому, забезпечуючи нині безпеку, бізнес має працювати на Україну.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.