В Черкаській області працюватимуть 98 пунктів щеплення проти COVID-19

ВакцинаціяУ Черкаській області з 28 квітня працюють 98 пунктів щеплення, в яких можна вакцинуватися проти COVID-19. Всього в Україні працює 2127 таких пунктів. Зокрема, у Смілі – 2, у районі – 3.

Усі вони розташовані в закладах охорони здоров’я і обладнані відповідно до вимог інфекційного контролю, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Наразі в пунктах щеплення розпочинається вакцинація людей віком 65+ вакциною AstraZeneca-SKBio. Також нею щеплюватимуть тих, хто повинен отримати другу дозу вакцини AstraZeneca вже у травні. На щеплення можна записатися через сімейного лікаря або реєстратуру пункту щеплення.

Знайти адресу та телефон  найближчого до вас пункту щеплення можна на сайті vaccination.covid19.gov.ua. Для проведення вакцинації необхідно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код.

Зараз в Україні щеплюють медиків і працівників закладів охорони здоров’я, мешканців та персонал будинків для літніх людей та спеціалізованих інтернатів, учасників ООС, людей старших 65 років, соціальних працівників, священнослужителів, освітян, які залучені до проведення ЗНО, співробітників патрульної поліції, служби з надзвичайних ситуацій та прикордонників.

Якщо ви не належите до пріоритетних груп вакцинації проти COVID-19, то можете записатися до списку очікування на вакцинацію за допомогою застосунку чи порталу «Дія» або через контакт-центр МОЗ 0 800 60 20 19. 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *