Узбіччя доріг Черкащини постійні перетворюються на сміттєзвалища

173797359_834612493808154_7162711237918155956_nВ області тривають роботи із експлуатаційного утримання автодоріг державного значення. Це у тому числі прибирання сміття та стихійних сміттєзвалищ на смугах відведення автодоріг, прибирання наносного ґрунту під бордюрами, інформує пресслужба САД у Черкаській області.

Після зими дорожники зафіксували значне погіршення стану прилеглих до доріг територій, особливо на виїздах та в’їздах до населених пунктів через утворення стихійних сміттєзвалищ побутових та промислових відходів.

Дорожники Черкаської області постійно ліквідовують несанкціоновані сміттєзвалища, витрачаючи фінансові ресурси не на покращення стану доріг, а на прибирання сміття, яке залишають жителі та учасники дорожнього руху.

Найбільші об’єми викинутого на узбіччя сміття були, зокрема на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань. Не менші смітники були на дорогах М-05 Київ-Одеса, М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв та жителів дотримуватися правил поводження з побутовими відходами і не викидати їх у смугах відводу автомобільних доріг, на узбіччях, зупинкових майданчиках та у місцях відстою автотранспорту.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *