УВАГА! Штормове попередження про ускладнення погодних умов 6-9 січня по м. Сміла та Черкаській області

shtormove-poperedzhennya-890x395У зв’язку з вторгненням арктичного повітря та активізацією південних циклонів 6-7 січня очікується ускладнення погодних умов: 6 січня невеликий сніг, 7 січня помірний сніг, вдень місцями сильний, на дорогах ожеледиця. Різке зниження температури 6 січня вночі та вдень до -10..-15º, 7 січня вночі до -14..-19º, вдень -7..-12º. 7 січня пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини.
8-9 січня утримається холодна погода з температурою вночі -15..-20º, вдень -9..-14º. Часом сніг, на дорогах ожеледиця.

Відповідно до даного прогнозу погоди, відділ з питань цивільного захисту та оборонної роботи виконавчого комітету Смілянської міської ради звертається до всіх небайдужих мешканців міста з проханням проявити увагу до вразливих верств населення шодо надання їм невідкладної допомоги, сприяти запобіганню їх переохолодженню.
Особливо необхідно звернути увагу в цей період головам квартальних комітетів міста на одиноких людей похилого віку, осіб з інвалідністю.
Велике прохання до власників торгівельних, бюджетних установ та місць громадського призначення – не перешкоджати людям, які цього потребують, тимчасово перебувати в приміщеннях та будівлях з метою обігріву або перечікування негоди.
Пам’ятайте! Можливо допомога, яка не буде вимагати від Вас зайвих зусиль та витрат, врятує чиєсь життя.

Начальник відділу з питань цивільного захисту
та оборонної роботи Ю.М. Лагунов

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *