Увага: шахраї пропонують дрова, представляючись працівниками Смілянського лісгоспу

ахраї дроваВинахідливість і зухвалість деяких підприємливих людей просто зашкалює та обурює. За повідомленнями громадян у мережі Інтернет періодично з’являються шахрайські оголошення з номерами телефонів із пропозицією про продаж дров за невисоку ціну у Черкаській області.

Горе-бізнесмени, представляючись працівниками Смілянського лісгоспу, пропонують покупцю перерахувати завдаток у розмірі половини від вартості або повну суму вартості дров на банківську картку. А потім, отримавши кошти, шахраї зникають.

У Смілянському лісгоспі наголошують, реалізація паливних дров у лісгоспі здійснюється за таким принципом: необхідно зателефонувати у відділ реалізації підприємства за телефоном: (04733)2-99-96. Тут ви зможете уточнити всі моменти у нашого спеціаліста.

Наступним кроком буде ваш візит безпосередньо до лісгоспу, де вам потрібно буде написати заяву на придбання дров з вказаним об’ємом продукції та в якому лісництві ви хочете відвантажити дрова.

Потім ви отримаєте на руки рахунок на оплату. Йдете до банку або ж через термінали самообслуговування перераховуєте кошти і все, чекаєте машину із дровами.

Жодних номерів карток Смілянський лісгосп не надає, оплата виключно за рахунком. Тож, жителів нашого краю закликають бути уважними та обачними, щоб не стати жертвами нечистих на руку людей.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.