Увага! На дорогах Черкаської області знову ввели обмеження руху

124У Національній поліції інформують про обмеження руху на кількох автодорогах. З 7.00 11 лютого для недопущення накопичення великовагового та великогабаритного транспорту продовжують діяти обмеження руху на в’їзд до Києва на 8 автодорогах України.

У їх числі три дороги Черкаської області – М-05 Київ – Одеса, Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь та Н-01 Київ – Знам’янка. Остання пролягає через Смілу. Нагадаємо, до цього обмеження на цих дорогах вже були, втім, їх 9 лютого зняли. Нині – на них знову діють обмеження до покращення погодних умов.

Під час негоди водіям рекомендують користуватися майданчиками для відстою, які розташовані вздовж державних автошляхів. На балансі Служб автодоріг країни їх близько 400. Для зручності, всі вони позначені на Google-мапі: http://bit.ly/2WsAaZe.

Водіям нагадують, якщо Ви помітили ускладнення руху на дорогах державного значення чи потрібна допомога у дорозі – телефонуйте диспетчеру Служби автомобільних доріг у Черкаській області: +380472714534, +380678093117 цілодобово.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *