Увага: 15 березня у Смілі проводитимуть реєстрацію ВПО для отримання грошової допомоги

У Смілі проведують реєстрацію на грошову допомогу переселенцям від УВКБ ООН, також надають безкоштовну юридичну допомогу. Грошову допомогу можна отримати, якщо:

ви перемістилися ПІСЛЯ 24 ЛЮТОГО 2022 року, та не отримували раніше допомогу від міжнародних організацій; маєте дохід, менший за 6300 грн на особу та належите до таких категорій та маєте хоча б один із критеріїв вразливості (перелічені нижче):
– переселенці, які перемістилися після 24.02.22 та мають вразливості з Переліку нижче;
– люди, які ПОВЕРНУЛИСЬ до своїх місць постійного проживання після вимушеного переміщення до іншої області/країни через воєнні дії від 24 лютого 2022 р. та мають вразливості з Переліку нижче.

Зверніть увагу, перелік обов’язкових критеріїв вразливості для усіх 3-х вищезазначених категорій, що дають можливість подати заявку на допомогу:
✅ родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);
✅ родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років;
✅ родини з однією або декількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання. Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб;
✅ прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

Також, важливо, що усі члени родини мають бути присутні на реєстрації. Виключення: діти до 2-х років, маломобільні люди, яких представлять родичі за довіреністю.

ЩОБ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ, ПОТРІБНО: мати довідку ВПО, оригінали паспорту та ідентифікаційного коду, та, за наявності, документ, який посвідчує інвалідність або тяжку хронічну хворобу.

Отримати додаткову консультацію можна за телефоном 0 (63) 182 64 17.

Безкоштовна правова допомога для переселенців з усіх питань, що пов’язані зі збройною агресією:
– пошкоджене житло або майно;
– трудові спори;
– нарахування пенсій або інших соціальних виплат;
– інші питання, що виникли внаслідок початку воєнних дій.

РЕЄСТРАЦІЯ відбудеться у м. Сміла за адресою вулиця Незалежності, будинок 37 (приміщення Міськради) 15 березня 2024 року з 10:00 до 14:00.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.