Установчі збори щодо нового складу Громадської ради

громадська радаДо відома представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців,  недержавних засобів масової інформації міста Сміли.

За рішенням ініціативної групи (протокол засідання Громадської ради від 06.08.2018) по формуванню нового складу Громадської ради у зв’язку із закінченням терміну її повноважень 08.10.2018  заплановано проведення установчих зборів.

Для участі в установчих зборах потрібно до 10.09.2018 подати у виконавчий комітет заяву в довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

– рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

– біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

– копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

– інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років;

– відомості про місце знаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Додаткову інформацію можна отримати у секторі інформаційно-аналітичної політики виконавчого комітету: кабінет № 11 (2-й поверх), тел. 4-21-55, e-mail: svit-politika@smila-rada.gov.ua

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *