USAID з наступного року підтримуватиме створення переробних підприємств в Україні

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час діалогу з бізнесом на Київському міжнародному економічному форумі акцентував на трьох перевагах України, які дадуть можливість швидко відновитися: людський капітал, переробні підприємства, розвиток ВПК.

«Поки українські захисники боронять нашу державу, маємо робити свою справу та свій внесок у нашу перемогу. Уряд працює над розвитком економіки, продовжує реалізовувати реформи та вибудовувати стратегію відновлення нашої держави», — сказав очільник Уряду.

Як підкреслив Прем’єр-міністр, Уряд зацікавлений у збільшенні додатної вартості, тому вже зараз підтримує створення переробних підприємств у середньому бізнесі через грантові програми єРобота. За його словами, досягнута домовленість з USAID про підтримку цього напрямку з наступного року.

Уряд також продовжує підтримку українських виробників. Денис Шмигаль зауважив, що за час війни Україна домовилась про зону вільної торгівлі з ЄС, Канадою, Великою Британією, Австралією.

«Працюємо над продовженням цих угод, а також маємо низку проектів угод для підписання найближчим часом», — повідомив Прем’єр-міністр.

Глава Уряду відзначив, що після війни Україна очікує на значний приплив капіталу. Велика увага приділятиметься проектам державно-приватного партнерства, концесії, і для українського бізнесу, за його словами, відводитиметься ключова роль у цій стратегії.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.