Уряд затвердив три програми грошової підтримки українців

шмигальВ Україні отримають грошові виплати переселенці, роботодавці, які забезпечують їх роботою, та власники житла, які прихистили вимушених переселенців. Про це під час брифінгу повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає osvita.ua.

За його словами, уряд затвердив три масштабні програми допомоги українцям, які вимушено покинули свої домівки через бойові дії.

Так, кожному переселенцю в Україні виплатять мінімальну грошову щомісячну допомогу – 2 тисячі гривень.

«Просто, через Дію, на картку в банку. Без зайвих паперів. Без бюрократії. Усім, хто переїхав з районів активних бойових дій», – підкреслив Денис Шмигаль.

Також він розповів, що на кожну дитину, яка через війну вимушено переїхала в більш безпечні регіони, будуть виплачені 3 тисячі гривень.

Окрім того, держава розпочне виплати у розмірі 6 500 грн тим роботодавцям, які беруть на роботу переселенців з постраждалих регіонів. Ці кошти роботодавці будуть витрачати на оплату праці таких працівників.

Також у рамках програми компенсації комунальних витрат громадяни, які надають безкоштовний прихисток переселенцям, зможуть отримати компенсацію за комунальні платежі.

«Усі ті, хто відгукнувся на біду, надав дах переселенцям, надав безкоштовний прихисток, отримуватимуть 450 грн в місяць за кожного, кому допомогли, на компенсацію комунальних послуг», – повідомив Денис Шмигаль.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.