Уряд виділив додаткові кошти на організацію подачі кисню у лікарні Черкаської області

22-KMO_179713_00042_1Кабінет Міністрів України виділив додаткові 26,3 млн грн на забезпечення централізованою подачею кисню ліжкового фонду лікарень Черкаської області. Відповідне рішення ухвалили під час засідання Уряду 3 листопада, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Епідеміологічна ситуація в регіонах та зростання кількості госпіталізованих потребують розширення ліжкового фонду для надання стаціонарної допомоги пацієнтам з COVID-19. Саме тому виникла додаткова потреба у видатках на забезпечення централізованою подачею кисню.

Очікується, що встановлення систем централізованого киснепостачання відбудеться до 22 грудня 2021 року. Відповідна проектно-кошторисна документація вже розроблена.

Раніше в Черкаській області вже виділяли 16 млн гривень для забезпечення централізованою подачею кисню медзакладів регіонів.

Нагадаємо, наразі 16 регіонів перебувають на червоному рівні епіднебезпеки та лише дві області відповідають показникам жовтого рівня. Більше про правила роботи в умовах карантину можна прочитати за посиланням.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.