Уряд розподілив кошти для підтримки дітей з інвалідністю

1-content_iStock-599248396-1_iКабінет Міністрів врегулював питання використання коштів субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.

Відповідне рішення ухвалене на засіданні уряду, передає osvita.ua.

За словами міністра освіти Сергія Шкарлета, підтримка та надання якісної освіти особам з особливими освітніми потребами – важливий крок до забезпечення рівних умов для навчання всіх дітей України.

Відповідно до постанови Кабміну, залишки коштів субвенції 2019 року, передбачені на оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів, що не використані у 2020 році, дозволено спрямовувати у 2021 році на закупівлю обладнання для оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів, що будуть утворені у 2021 році або вже утворені.

Також їх дозволено спрямовувати на забезпечення оплати праці фахівців за проведення корекційних занять у повному обсязі, що впливатиме на надання якісних освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами.

Як відомо, Державним бюджетом на 2021 рік передбачено обсяг такої субвенції у сумі понад 500 млн гривень. Цей обсяг субвенції розподілений між обласними бюджетами та бюджетом м. Києва.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *