Уряд планує забезпечити школярів здоровим харчуванням

харчування у школахДоступне, здорове і збалансоване харчування у школах має бути забезпечене для кожної дитини: як у місті, так і в селі. Про це під час наради з питань реформування системи шкільного харчування сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає osvita.ua.

За словами прем’єра, держава має об’єднати зусилля, щоб спільно подолати проблеми й виклики з системою харчування, які наразі є в школах.

«Важливо продемонструвати батькам, що держава турбується про дітей та про їхнє харчування. Здоров’я дитини повинне стояти на першому місці, особливо коли йдеться про закупівлю продуктів або приготування їжі», — наголосив Денис Шмигаль.

Він зауважив, що є три основні напрямки спільного плану з реформування системи шкільного харчування: оновлення застарілої нормативно-правової бази, підвищення контролю за безпечністю та якістю харчових продуктів і ресурсне забезпечення шкіл.

«Неприпустимо, коли дехто продовжує економити на здоров’ї дітей та заплющувати очі на кричущі проблеми й порушення», — наголосив Шмигаль.

За словами Прем’єр-міністра, зараз перед державою стоїть найбільш відповідальний момент реалізації запланованих заходів — це впровадження оновлених норм і регламентів та модернізація матеріально-технічної бази шкільних їдалень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *