Уряд Франції пропонує стипендії на 2022–2023 навчальний рік

stupendiaУряд Франції пропонує щомісячні стипендії для навчання в магістратурі та подвійній аспірантурі.Стипендія для навчання в магістратурі (Master) за будь-якою дисципліною передбачає виплату 700 євро на місяць протягом 5–9 місяців.

Навчання в аспірантурі під французько-українським подвійним науковим керівництвом для роботи над дисертацією передбачає три наукові стажування по 3 місяці впродовж 3 років з виплатою 1415 євро на місяць.

Участь в конкурсі можуть взяти громадяни України віком до 30 років, які мають диплом про вищу освіту українського навчального закладу за ступенем бакалавр / спеціаліст / магістр.

Стипендії надаватимуться кандидатам, які мають високий рівень академічної підготовки, зможуть надати якісний та аргументований навчальний проєкт з обґрунтуванням професійної орієнтації.

Також кандидати на отримання стипендії мають володіти французькою та/або англійською мовою залежно від навчального проєкту та виконати розробку індивідуального студентського проєкту.

Прийом документів на конкурс триватиме до 13 лютого 2022 року. Оголошення результатів конкурсу відбудеться у квітні 2022 року.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.