«Урожай» на Черкащині: в ДПС області відзвітували за дев’ятимісячні результати

зерноРезультати операції «Урожай-2019» за 9 місяців повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб головного управління  ДПС у Черкаській області Микола Кислинський. Так, внаслідок підвищення сільськогосподарськими підприємствами рівня оплати праці, відповідно зросли податки із заробітної плати.

Лише за серпень 667 сільськогосподарських підприємств області збільшили фонд оплати праці на 20430,7 тис.грн. На 72% таке збільшення відбулося за рахунок додаткового офіційного працевлаштування 1796 осіб.

Як результат проведеної ДПС інформаційно-роз’яснювальної роботи залучено до оподаткування 2895 власників сільськогосподарської техніки, 483 з яких – власники комбайнів. Останні задекларували 28,2 млн.грн. отриманих доходів.

За півроку до бюджету надійшло 321,3 млн грн ПДФО із орендної плати за паї. Загалом за цей рік очікується 650 млн грн податку із орендної плати. 

Також він зазначив, що розмір орендної плати за 1 га ріллі, який минулого року більше ніж удвічі перевищував середній показник по Україні, збільшиться на Черкащині ще на 15,2 відс. до 4060 грн за 1 га. Середній розмір орендної плати за паї по області – 9,8 % від нормативно – грошової оцінки земельних ділянок.

Податківці в рамках «Урожаю» уже залучили до оподаткування 16528 одноосібників, які самостійно обробляють земельні ділянки площею понад 2 га та продають надлишки власно вирощеної продукції. Платники цієї категорії уже сплатили ПДФО з 178,3 млн грн доходів.

Щодо перевірочної роботи. Проведеними перевірками сільськогосподарських підприємств донараховано до сплати до бюджету 3449 тис. грн ПДФО, 291,9 тис. грн військового збору та 4440,4 тис. грн єдиного внеску.

Загалом в області з початку року у тому числі в рамках операції «Урожай» за результатами роботи працівників ДПС Черкаської області у складі робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення роботодавці додатково уклали понад 10508 трудових угод з найманими працівниками.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *