«Урожай – 2017»: на Черкащині податківці звітують про результати роботи

kolos-e150520136053817 документальних перевірок сільгосппідприємств, якими донараховано зокрема 876,3 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 65 тис. грн військового збору. Крім того відбулось 217 інших заходів (комісії, бесіди, роз’яснення тощо). Такі результати роботи за вісім місяців проведено озвучила заступник начальника управління – начальник відділу аналізу та прогнозування надходжень податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Черкаській області Наталія Бойко.
У результаті проведених заходів додатково оформлено 955 найманих працівників, додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб склали 2,3 млн. грн. За результатами роботи зросла чисельність працюючих на сільгосппідприємствах, збільшився фонд оплати праці і збільшилась середня заробітна плата по галузі (у липні склала 7,65 тис. грн).
За вісім місяців залучено до оподаткування 14103 одноосібників, які самостійно обробляють земельні ділянки площею понад 2 га та продають надлишки власновирощеної продукції. Уже задекларовано 81,9 млн грн доходів.
Також задекларовано у 2017 році 5,6 млн грн 2140 власниками сільськогосподарської техніки (трактори, комбайни, ін.), яка використовується для отримання доходу.
До кінця року очікується надходження 356,3 млн грн ПДФО із оренди паїв, при минулорічних показниках у 322,6 млн грн. Уже за 8 місяців цього року сплачено 166,5 млн грн ПДФО із орендної плати за паї. Середній розмір оренди до вартості паїв по області становить 6,2 %, інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *