Уроки української мови

зош3Уроки української мови, на перший погляд, – звичайний навчальний процес. Діти вчаться грамотно писати українською, опановуючи орфограми. Кожен розділовий знак має своє місце і пояснення. Учні пишуть диктанти і твори, складають ребуси та сенкани, виконують вправи, проходять мовні тести, відпрацьовують матеріал на лінгвістичних тренажерах.

Але сьогодні, мабуть, кожен із нас збагнув, що уроки української мови допомагали кожному відчувати себе справжніми громадянами нашої держави. Адже щире українське слово переповнювало душу світлими почуттями до Вітчизни. Скарби рідної мови надихали писати про рідний край, про красивих людей, які щодня поруч. Уроки української мови – це свято української хустки, це День вишиванки, це Гімн України, це Державний прапор!
Уроки української мови – це наша історія, наше сьогодення.
Можна кожного навчити говорити українською мовою. Але чи можна навчити стати справжнім українцем? Українцем, який би ніколи не зрадив свій народ. Українцем, який пишався б своєю мовою, культурою, історією і вірою в себе!
Вірю, що наші учні – саме такі! Справжні українці! Тому з нетерпінням чекаю на зустріч із своїми учнями на уроках української мови та літератури. Адже це так потрібно всім нам!

Прес-центр школи №3-колегіуму.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.