Урочисто відкрили меморіальну дошку бійцю АТО Олегу Швецю у його рідній школі №7

У школі №7 відкрили меморіальну дошку Олегу Швецю – випускнику школи 1996 року, бійцю батальйону територіальної оборони «Черкаси». Він пішов e зону АТО в травні, загинув 2 жовтня під час обстрілу ворожими військами на підступах Донецька. «Чи треба було туди йти?» – такого питання Олег Миколайович собі не задавав, згадував капітан Олександр Музика. 35-річний старший лейтенант призвався навесні, служив на кордоні з Придністров’ям, потім зі своєю частиною був направлений в зону АТО, де, на жаль, обірвалося його життя. Звертаючись до учасників урочистої лінійки, класний керівник Олега Валентина Змунчило сказала:
– Я не можу говорити про Олега в минулому часі. Чесний, порядний, інтелігентний, добрий, душа класу, він був справжнім чоловіком, який пішов захищати нашу Батьківщину, кожного з нас. Тепер я буду приходити сюди, бачити його щодня і говорити: «Здрастуй, Олег!». Повірте, дуже боляче було його втратити. Він завжди з нами, в серці кожного з нас.Sch7 board_0024
Вклонитися пам’яті героїчного земляка прийшли керуючий справами – заступник міського голови Олександр Головченко, начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова та інші сміляни. Учасники урочистої лінійки подякували присутнім тут батькам Олега Швеця за виховання сина, патріота, захисника Вітчизни, який, захищаючи територіальну цілісність держави і наш спокій, віддав найдорожче – своє життя.
Сміла для Олега – рідне місто. Тут він виріс в сім’ї військовослужбовців, закінчив школу №7, згодом здобув дві вищі освіти, зокрема військову – закінчив Одеський інститут сухопутних військ. Поховано Олега Швеця у селі Балаклея. У нього залишився малолітній син. І, як зазначали учасники церемонії відкриття меморіальної дошки, найменше, що ми можемо зробити – це завжди пам’ятати і вшановувати таких людей, як Олег Швець.

Sch7 board_0024

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *