Уряд збільшить держзамовлення на медиків і соцпрацівників

Держава вже з цього навчального року збільшить державне замовлення на підготовку медиків, реабілітологів і соцпрацівників.

Відповідне доручення щодо опрацювання можливості збільшення держзамовлення надав глава уряду дав усім відповідальним міністерствам, інформує osvita.ua.

За словами Дениса Шмигаля, війна змінила ринок праці в Україні, через що держава потребує більше фахівців у медичній та соціальній сферах, а їхня підготовка має розпочатися вже зараз.

Окрім того, держава продовжить розвивати професійно-технічну освіту.

«Відновлення України стане наймасштабнішим проектом з часів Другої світової, тож на саперів, будівельників та інші дотичні професії буде найвищий запит на ринку праці», – зауважив прем’єр-міністр.

Віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров також нагадав про підготовку реформи освіти, яка ґрунтуватиметься на впровадженні інновацій.

За підсумками наради прем’єр-міністр дав завдання підготувати й подати у вересні державне замовлення на наступний навчальний рік, щоб батьки та абітурієнти завчасно змогли ознайомитися із затребуваними спеціальностями.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.