Управління Північного офісу Держаудитслужби Черкащини забезпечило відшкодування втрат майже на 32 млн грн

За десять місяців цього року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на майже 32 млн грн. Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА з посиланням на Державну аудиторську службу України.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 155 управлінських рішень. За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 32 досудові розслідування.

У 259 випадках до установ, у яких виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу, як призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань.

За недотримання законодавства 402 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 146 – до дисциплінарної та матеріальної, 11 осіб звільнено з посад.

Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму більш як 117 млн грн.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *