Укрзалізниця запустить новий застосунок для купівлі електронних квитків

квиток смартфонУкрзалізниця працює над створенням нового застосунку для купівлі електронних квитків на поїзди. Він стане доступний для пасажирів уже цього року.

Про це повідомив директор з питань інформаційних технологій АТ «Укрзалізниця» Володимир Рєзнік, передає пресслужба Укрзалізниці.

Крім звичайних квитків, за допомогою застосунку можна буде купити проїзні документи для пільгових категорій пасажирів.

Новий застосунок буде доступний для гаджетів, які працюють на операційних системах Android та iOS. Крім того, компанія планує замінити дорогі пристрої, які наразі використовуються для контролю та валідації електронних квитків, на звичайні смартфони.

«Звичайний смартфон дозволяє зчитувати QR-код, за допомогою якого підтверджується легітимність квитка та відбувається контроль пасажирів поїзда. При цьому звичайний смартфон у рази дешевший за мобільні термінали контролю документів, які наразі використовуються в поїздах. Для валідації електронних квитків уже розроблено відповідний мобільний додаток для операційної системи Android, який наразі проходить тестування в реальному його використанні», — зазначив Володимир Рєзнік.

З початку 2021 року онлайн було придбано 2 млн квитків, це 74% від загального обсягу проданих проїзних документів.

12 січня Укрзалізниця запустила перший власний чат-бот у Viber та Telegram з функцією прямого продажу квитків. У першому релізі для замовлення доступні квитки на швидкісні поїзди Інтерсіті+.  Активувати бот можна за посиланнями: https://vb.me/ukr_railway або https://t.me/Ukrzaliznytsia_Tickets_Bot.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *