Укрзалізниця запрошує купити за «вакцинальну тисячу» подорож залізницею

квиток смартфон«Укрзалізниця» запрошує українців витрати отримані в рамках програми «єПідтримка» кошти на подорожі залізницею. Пасажири зможуть зручно мандрувати за ці кошти поїздом до будь-якого куточка України.

Про це інформує пресслужба Укрзалізниці.

Купити квитки за «вакциновану тисячу» можна в чат-боті АТ «Укрзалізниця», на сайті або в касі. Наразі перевізник уже фіксує сплеск продажів квитки на сайті booking.uz.gov.ua (+ 20 %) та чат-боті (+ 50 %). Між пасажирами, які придбали квитки онлайн, АТ «Укрзалізниця» з партнерами розігруватимуть призи. Крім того, купуючи один квиток на поїзд, пасажир отримує квиток в онлайн-кінотеатр та онлайн-бібліотеку.

Зараз виплати від держави для українців, які пройшли повний курс вакцинації, відбуваються на картки бета-тестувальників програми, що оформлені в Монобанку та Альфа-Банку. Крім них, до програми залучені Приватбанк, А-Банк та Укргазбанк.

Щоб отримати спеціальну картку «єПідтримка» в застосунку банку або офлайн-відділенні, треба бути вакцинованим і мати встановлений застосунок «Дія». У розділі «Послуги» застосунку треба знайти й активувати послугу «єПідтримка», обравши банк для виплати. Після цього лишається чекати зарахування грошей від Мінекономіки.

Отриману 1000 грн можна витратити на подорожі, спорт або відвідування культурних закладів. Коштами можна буде скористатися впродовж 4 місяців після отримання, витратити їх можна як онлайн, так і офлайн. Банки розпізнаватимуть категорію при оплаті, тому витратити гроші на інші цілі, перевести їх на картку, зняти готівкою буде неможливо.

Ліміт за оплатою залізничних квитків карткою єПідтримка дорівнює сумі коштів на ній, тобто можна обрати будь-який квиток на будь-який рейс у вагон будь-якого класу вартістю до 1000 грн і оплатити його в чат-боті Укрзалізниці, на сайті booking.uz.gov.ua або в касі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *