Укрзалізниця відкриє спеціалізовану школу провідника

Укрзалізниця запускає новий проєкт – спеціалізована школа провідника. Тут провідники пасажирських вагонів навчатимуться: новим технологіями роботи організації перевезень пасажирів, діям у надзвичайних, нестандартних та аварійних ситуаціях, основам професійного спілкування, професійній етиці, наданню першої домедичної допомоги, а також особливостям перевезення пасажирів з інвалідністю. Про це розповів директор з управління персоналом та соціальної політики Укрзалізниці Євгеній Козак, інформує офіційний сайт Укрзалізниці.

За словами Євгенія Козака, навчання за проєктом вже закінчила тестова група із 21 слухача. «Провідник пасажирського вагону – це людина, яка не лише обслуговує пасажирів, а є, без перебільшення, обличчям української залізниці. Саме від його компетенцій, вміння діяти у непередбачуваних ситуаціях багато в чому залежить комфорт пасажирів під час поїздки. Цей проєкт допоможе провідникам краще діяти в екстрених та нестандартних ситуаціях та удосконалити свої професійні навички», – розповів він.

Наразі філія «Пасажирська компанія» формує графік навчання по всій Україні. Групи слухачів комплектуватиметься з провідників пасажирських вагонів – по 20 – 25 осіб. Термін навчання складатиме – 96 годин. Після закінчення навчального курсу всі учасники пройдуть перевірку знань для подальшого визначення рівня набутих навиків.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *