Укрзалізниця проводить випробування нового дизель-поїзда на маршруті Черкаси – Сміла

Укрзалізниця планує направити дизель-поїзд виробництва Крюківського вагонобудівного заводу на маршрут Черкаси – ст. ім. Т. Шевченка (м. Сміла). Поїзд, який раніше курсував у сполученні Київ – Аеропорт Бориспіль – Київ, наразі проходить випробування на новому регіональному напрямку, інформує пресслужба Укрзалізниці.

Раніше пасажирський дизель-поїзд підвищеного комфорту курсував на маршруті Київ – Аеропорт Бориспіль – Київ. Але у березні 2020 року Укрзалізниця відставила його від експлуатації через карантинні обмеження. У зв’язку зі зменшенням кількості авіарейсів та відповідно попиту пасажирів на перевезення на цьому напрямку прийнято рішення задіяти поїзд на популярному регіональному маршруті в Черкаській області.

Для відновлення руху дизель-поїзда залізничники перевірили його технічний стан та виконали технічне обслуговування. Наразі поїзд проходить обкатку на маршруті між Черкасами та Смілою.

У складі дизель-поїзда 3 вагони: вагон 1 класу та два вагони 2 класу, загалом 170 місць для сидіння.

Довідка

Дизель-поїзд побудований у 2019 році у тривагонній комплектації на замовлення Укрзалізниці.  Його максимальна експлуатаційна швидкість — 140 км/год. Поїзд обладнаний індивідуальними блоками крісел, столиками, розетками, моніторами. Для перевезення людей з інвалідністю на візках облаштований безбар’єрний простір: встановлений висувний пандус, передбачені місця для візків та просторий санітарний модуль.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *