Україна – це Європа!

279599684_1152888812135760_7344735796041528847_n9 травня в Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на континенті святкується День Європи. День Європи, разом з єдиною валютою (євро), прапором і гімном, є символом ЄС з 1985 року.

У цей день проводять освітні заходи про Європейський Союз, запроваджуються культурні та творчі ініціативи, відбувається вручення відзнак та премій. Отже, учні смілянської школи №3-колегіум також залучились до відзначення цього дня.

Для учнів 1-11 класів класні керівники продумали цікаві та змістовні онлайн форми роботи: презентація цікавих фактів про ЄС, участь у вікторинах та інформаційних хвилинках, години спілкування “Україна – європейська країна”. Діти, які проживають зараз за кордоном розповіли про країни , в яких вони знаходяться , показали цікаві фото .

Окрім того, говорили про роль Європи в житті України та про допомогу Європейських народів. Творчо та креативно була продумана така форма спілкування, як інформаційний вісник “Ми – це Європа”. Діти обмінялися інформацією про країни Євросоюзу. Згадали їхню кількість, мови спілкування, загальну кількість населення. А ще порівняли модель Євросоюзу зі своїм класним колективом, визначивши спільні та відмінні риси. Це було цікаво і пізнавально.

Багато учнів 11 класу зараз в Європі. Тому нині дуже зворушливим та емоційним було спілкування дітей на тему “Як ніколи – єдині”. Діти розповідали про допомогу, яку вони отримують від громадян Європи, про повагу та співчуття до себе. Особливо запали до душі слова учнів про те, що вони пишаються тим, що вони українці.

Прес-центр школи №3-колегіум

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.