«Україна Соборна моя!»: як смілянських школярів вчать шанувати українські свята

P1050094До Дня Соборності України у школі №3-колегіумі відбулися різноманітні цікаві заходи. На виховних годинах у 1-11-х класах, учні переглядали презентації, тематичні відеофільми, читали уривки із творів класиків української літератури, які писали про єдність, могутність, силу та красу рідної землі. У фойє закладу працювали фото-виставка «Україна – це ми!» (на фото) та виставка літератури «Україна Соборна моя!».

У 6-А класі була проведена інтелектуальна гра «Я люблю свою Україну». Відомий український поет, мандрівний філософ Григорій Сковорода закликав: «Пізнай свій край… Себе, свій рід, свій народ, свою землю, і ти побачиш свій шлях у життя». І щоб пізнати цей неповторний край, після перегляду відеоплейкасту про Україну, про рідну землю, яка є чудодійним джерелом, що все життя живить душу людини, шестикласники поринули у віртуальний світ інтерактивних вправ, кросвордів та довели, що є справжніми патріотами, бо дуже люблять свою Батьківщину й чимало знають про неї. Завершилась гра колом єднання, яке символізує єдність України та прагнення усіх українців до миру.

Для учнів 9-11-х класів було проведено історичну панораму «Соборна Україна: від ідеї до життя», а для учнів початкових класів – літературно- музичну вітальню «Ми пам’ятати будемо завжди людей, що нас позбавили біди». 22 січня вчителі та учні школи-колегіуму взяли участь у міських заходах, присвячених Дню Соборності України.

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *