Україна розпочала кампанію з підтримки осиротілих дітей

осиротілі дітиВ Україні стартувала кампанія «Дитина не сама», покликана допомогти дітям, які залишилися без піклування дорослих. Про це повідомили в Офісі Президента.

Метою загальнонаціональної інформаційної кампанії «Дитина не сама: інструкція з турботи» є привернення уваги суспільства до порушення прав дітей під час війни та надання вичерпної інформації, як розв’язувати ці проблеми.

Зокрема, йдеться про права дітей, які через війну залишилися без піклування батьків та потребують турботи й тимчасового дому.

Кампанія доноситиме інформацію про те, як правильно підтримувати й захищати права дітей, котрі залишилися без батьківського піклування, а також надасть інструкції з тимчасового влаштування дітей у сім’ї.

Чат-бот @dytyna_ne_sama_bot («Дитина не сама») є інструментом для дорослих, завдяки якому можна допомогти дитині, яка загубилася, залишилася без батьківського піклування, тимчасово прихистити її у своїй сім’ї.

Кампанія допоможе популяризувати чат-бот «Дитина не сама» у Telegram, який дає змогу українським сім’ям та іноземним організаціям подати заявку до служб у справах дітей про готовність тимчасово влаштувати юних громадян.

Так, заявку у чат-боті залишили вже понад 15 тисяч українських сімей та більш як півтисячі іноземних організацій.

У чат-боті також містяться інструкції для тих, хто загубив або знайшов дитину.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *