Українські громадяни та бізнес торік сплатили в держбюджет понад 900 млрд грн

У 2022 році Україна зробила неможливе і профінансувала абсолютно всі видатки бюджету. Загалом ця сума склала близько 2,7 трлн грн.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду.

«Українські громадяни та бізнес минулого року сплатили в державний бюджет понад 900 млрд грн. Ще 425 млрд сплачено до Пенсійного фонду та фондів соціального страхування. Близько 1 трлн грн ми отримали від наших міжнародних партнерів», — зазначив Глава Уряду.

За словами Прем’єр-міністра, найбільший рівень допомоги — 410 млрд грн — надали Сполучені Штати. 390 млрд грн — країни Європейського Союзу та його інституції разом із Європейським інвестиційним банком. 88 млрд грн було отримано від МВФ. 60 млрд грн від Канади. 35 млрд грн від Великої Британії. 34 млрд грн від Світового банку. 17 млрд грн від Японії. Денис Шмигаль додав, що були й інші суми від багатьох партнерів.

Денис Шмигаль також відзначив, що за рахунок випуску військових облігацій було отримано майже 600 млрд грн. Він подякував громадянам та бізнесу, які купували облігації, і тим самим інвестували у сильну армію та стійку державу.

«Попри продовження воєнних дій та атаки ворога, ми зробимо все можливе, аби 2023 рік став першим кроком для великого відновлення української економіки», — наголосив Прем’єр-міністр.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.