Україна отримала препарат нового покоління для лікування вірусного гепатиту С у дітей

Гепатит – це захворювання печінки, яке у більшості випадків має вірусну природу. Найбільшу небезпеку для людини становлять гепатити В та С (ВГВ та ВГС).

За оціночними даними в Україні 5% населення інфіковано ВГС (з них 3,6% мають хронічний вірусний гепатит С) та 1,5% – ВГВ, інформує Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб.

Вірусні гепатити можуть перебігати безсимптомно до того часу, поки не призведуть до серйозних уражень печінки, хвороба може протікати як гостро, так і хронічно. Вірусні гепатити передаються через інфіковану кров та біологічні рідини.

Хронічний гепатит В — невиліковний. Але йому можна запобігти завдяки вакцинації. Щеплення ефективно запобігає інфікуванню та його хронічним наслідкам у 96%. Захист зберігається щонайменше 20 років, а у деяких випадках — протягом усього життя.

Захистити дітей від ураження ВГВ можна також завдяки щепленню. Вчасна вакцинація захищає дитину, а загальне охоплення вакцинацією у 95% може назавжди викорінити захворювання як явище.

Щоб отримати вакцинацію для вашої дитини – зверніться до свого сімейного лікаря. В Україні щеплення від вірусного гепатиту В для дітей безкоштовне.

Вакцинації від вірусного гепатиту С не існує. Проте за допомогою сучасних противірусних препаратів прямої дії можна вилікувати понад 95% людей з цією інфекцією.

Наразі Україна як гуманітарну допомогу отримала дороговартісні препарати для лікування вірусного гепатиту С у дітей виробництва Gilead Sciences.

Новітній препарат має пряму дію, тому організм, уражений вірусом гепатиту С, краще та оперативніше реагує на таку терапію. За рахунок цього лікування відбувається швидше та ефективніше, а ймовірність побічних ефектів набагато менша, ніж під час прийому препаратів попереднього покоління.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.