Ухилянта засуджено до реального позбавлення волі

За принципової позиції прокурорів Золотоніської прокуратури, Драбівський районний суд ухвалив обвинувальний вирок у кримінальному провадженні стосовно 29-річного жителя Золотоніського району, який ухилився від призову на військову службу під час мобілізації.

Рішенням суду апеляційної інстанції йому призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.

Доведено, що ухилянт, будучи придатним до військової служби, не маючи підстав для відстрочки від призову, під час перебування у приміщенні одного з відділів Золотоніського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, категорично відмовився отримувати повістку від уповноваженої особи, не дивлячись на те, що його було належним чином повідомлено про наслідки невиконання зобов’язання.

Разом з тим, чоловік у жовтні та листопаді 2023 року не з’явився у визначений час до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, не зважаючи на те, що був завчасно попереджений повісткою, та про причини неявки не повідомив.

Тим самим він ухилився від призову на військову службу під час мобілізації, в особливий період.

Суд підтримав обґрунтовану позицію прокурора, визнав обвинуваченого винуватим в інкримінованому йому діянні та призначив 3 роки позбавлення волі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.