Ухилення від призову на військову службу – суд виніс вирок ухилянту

Визнано винним місцевого жителя, який ухилився від призову на військову службу під час мобілізації (ст. 336 КК України).

Прокурор у суді довів, що 27-річний житель м. Корсунь-Шевченківський, перебуваючи на військовому обліку в Черкаському РТЦК та СП, будучи належним чином повідомленим про наслідки неявки за викликом, з метою ухилення від призову за мобілізацією без поважних причин не прибув до військкомату для подальшого проходження військової служби.

Обвинувачений ще у вересні минулого року пройшов медичний огляд та був визнаний придатним для військової служби. У березні 2023 року він отримав під особистий підпис повістку про виклик до РТЦК та СП для відправлення у військову частину.

Однак, намагаючись уникнути служби в Збройних Силах України, переховувався від працівників військкомату, а в подальшому і від слідства. У суді обвинувачений беззаперечно визнав свою вину.

Суд визнав чоловіка винним та призначив позбавлення волі строком на 3 роки, на підставі ст. 75 КК України звільнив від відбування покарання з встановленням іспитового строку на 2 роки, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.