УКФ оголосив хвилю короткострокових грантів

Український культурний фонд розпочинає приймати заявки на  «Короткострокові культурно-мистецькі проєкти» в межах грантової програми «Відновлення культурно-мистецької діяльності».

Кінцевий термін подачі – 13 травня, 18:00.

Мета – підтримка діячів культури та культурних інституцій, які залишаються в Україні, створення умов для вироблення ними актуальних культурно-мистецьких продуктів, які в умовах російської агресії проти України війни стають підґрунтям ідентичності та прогресивної культури на національному рівні, а на міжнародному рівні є інвестиціями в імідж та позиціонування країни в світі.

Що можна створити: арт об’єкт; аудіозапис (синглу/альбому); концерт; виставка; експозиція/реекспозиція; вистава; п’єса; літературно-мистецька резиденція; вироби народних промислів та ремесел; освітній проєкт у сфері культури та креативних індустрій; освітньо-аналітичний проєкт у сфері культури та креативних індустрій; цифрова бібліотека/архів/музей; відеоконтент для медіаплатформ.

Як взяти участь:

  1. Ознайомитись з інструкціями до конкурсу, де зазначені календар та процедура відбору заявок, а також відповіді на всі можливі питання.
  2. Зареєструватись на сайті УКФ як заявник.
  3. Обрати програму «Відновлення культурно-мистецької діяльності», відповідний ЛОТ та тип конкурсу, заповнити заявку та підписати її ЕЦП. За цим посиланням є покрокова інструкція «Як подати заявку?»
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.