Учились діяти чітко, злагоджено, спокійно

20190417_084720_новый размерЦікаво та насичено пройшов День цивільного захисту у школі №3-колегіумі, адже саме в цей день у закладі було проведено: інформаційні хвилинки, вікторини, уроки з тематики цивільного захисту, конкурс малюнків “Безпека нашого життя” для учнів початкових класів, конкурс інформаційних листків для учнів 5-11-х класів. Учні 5-Б класу (класний керівник Ольга Чуйко) встановили рекорд школи – колективно виготовили найдовший плакат на тему безпеки життєдіяльності та цивільного захисту. Восьмикласники виготовили тематичні леп-буки та оформили виставку. Шестикласники мали можливість поспілкуватись із учасником ліквідації аварії на ЧАЕС Орлом Миколою Григоровичем.

Учням 1-5-х класів показали способи надання першої допомоги потерпілим дівчата 10-11-х класів разом із шкільною медичною сестрою Мариною Будянською. Старшокласники, учні 10 класу, активно попрацювали з маленькими колегіантами, адже підготували і провели для учнів 1-5-х класів цікаві вікторини на тему «Безпека життєдіяльності та дії у надзвичайних ситуаціях». Юнаки 10-11-х класів під керівництвом учителя фізичної культури Олени Єгорової відпрацьовували нормативи ЦЗ під час спортивної естафети, а учні 8-х класів разом з учителем Сергієм Маслюком змагались у швидкості, силі, витривалості під час спортивних випробувань. На виховній годині «На Чорнобиль журавлі летіли…», яка пройшла в усіх класах, діти згадували страшні наслідки Чорнобильської трагедії.

Учились діяти чітко, злагоджено та спокійно учні разом з учителями та всіма працівниками школи під час відпрацювання сигналу „Пожежа на об’єкті школи”. До відпрацювання сигналу також були залучені представники служб цивільного захисту міста: Смілянський відділ поліції ГУНП у Черкаській області, державна служба з надзвичайних ситуацій (пожежна частина).

Головним результатом проведених заходів є те, що учні школи №3-колегіуму закріпили знання про можливі у повсякденному житті надзвичайні ситуації та відпрацювали уміння діяти у нестандартних ситуаціях так, щоб зберегти власне життя і здоров’я та по можливості допомогти оточуючим.

Прес-центр школи №3-колегіуму

IMG_20190418_104214_HDR_новый размер IMG_20190417_094052_HDR_новый размер IMG_20190417_085122_HDR_новый размер 20190417_084720_новый размер

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *