Учнів 1–9 класів запрошують безкоштовно вчити англійську

Учнів 1–9 класів запрошують безкоштовно вчити англійську мову за допомогою благодійного проєкту «Діти – майбутнє України» від школи англійської мови FLASH.

Благодійний проєкт «Діти – майбутнє України» був створений школою англійської мови FLASH ще на початку повномасштабного вторгнення рф на територію України. Про це інформують в обласному управлінні освіти й науки.

Він дозволив тисячам маленьких українців безкоштовно вивчати англійську, знаходити друзів, отримувати моральну підтримку та просто залишатися у гарному настрої.

Мета проєкту – показати дітям та їхнім батькам, що англійська може бути доступною, цікавою та головне – результативною.

Також фахівці школи мають на меті показати нові методики викладання, які закохують дітей у навчання, – і школі FLASH, судячи з відгуків батьків та дітей, це чудово вдається.

За 18 місяців існування проєкт «Діти – майбутнє України» об’єднав навколо себе більше 30 тисяч дітей з усієї України та п’яти країн Європи.

Наразі у батьків є можливість обрати навчання для дитини серед таких варіантів:

курс «READING MASTER Elementary» – для дітей 1–2 класів.
курс «READING MASTER Pro» – для дітей 3–4 класів.
курс «DOCTOR GRAMMAR» – для дітей 5–9 класів.
Формат навчання є гібридним, де онлайн-уроки з викладачем та групою поєднані з самостійною роботою дитини на інтерактивній платформі з цікавими заняттями та іграми, а також з творчими завданнями та проектами.

Такий формат дозволяє гарно вивчити та закріпити матеріал. Також кожна дитина безкоштовно отримає електронний підручник та сертифікат про завершення навчання.

Викладачі проєкту використовують у своїй роботі професійні методи мотивації та залучення дітей, що робить навчання схожим на цікаву і захоплюючу подорож.

Після фінішу курсу учням проєкту «Діти – майбутнє України» надається можливість додатково отримувати корисну навчальну інформацію у телеграм-каналі, який щодня веде кваліфікований викладач школи FLASH. Це дозволяє підтримувати рівень знань у тонусі та додатково зацікавлювати дітей у вивченні англійської мови.

Реєстрація та детальна інформація доступна на сайті проєкту «Діти – майбутнє України».

Після реєстрації на сайті вас автоматично приєднає до телеграм-каналу проєкту, де відбувається поділ дітей на групи з різними розкладами.

Також там можна ознайомитись детальніше з правилами та поставити всі питання адміністратору. Нові старти груп відбуваються щотижня.

ПРИЄДНАТИСЬ ДО ПРОЄКТУ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.