Учні смілянського центру стали учасниками тренінгу “Фінансова грамотність”

272845106_1143420556394807_8600617828934653552_nВ сучасному світі неможливо прожити без грошей. Кожен прагне досягти матеріальної незалежності та впевненого положення в суспільстві.

Рано чи пізно в кожній родині виникає питання: як навчити дітей правильно поводитися з грошима. Чи можна використовувати гроші для розвитку особистості, як виховувати ощадливість та відповідальність. Саме ці питання стали основними під час тренінгу “Фінансова грамотність”, який провели фахівці соціально-психологічної служби Смілянського ЦППРК в гуртожитку закладу освіти Вікторія Ангельська і Ірина Собчук.

Учні отримали нагоду перенестися на 10 років вперед і уявити своє майбутнє життя в якості успішних та незалежних людей. Був проведений “мозковий штурм, під час якого учасники навчального процесу визначили як відповідально поводитися з власними коштами.

Розібрали поняття – фінансова стабільність, фінансова подушка безпеки. Навчалися усвідомлено розбиратися у запропонованих відсотках кредитування, оцінювати свої реальні можливості. Розглянули види заробітку коштів у ролі найманого працівника, приватного підприємця, бізнесмена. Оцінювали перспективи і ризики інвестування коштів.

На завершення зустрічі учні розробили та представили власні бізнес-проекти.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.