Учні смілянського Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів відзначили День партизанської слави

Війни відбувалися на більшій частині земної кулі, призводячи до загибелі сотень мільйонів людей. Це історія людства, про яку не можна забувати, щоб не повторювати подібного.

Цього вересня відзначаємо декілька днів пам’яті, а саме: річниця завершення Другої  світової війни – 3 вересня, День пам’яті жертв фашизму – 13 вересня, День партизанської слави –  22 вересня та День пам’яті жертв Бабиного Яру – 29 вересня, інформує прес-центр ЦППРК.

22 вересня 2017 року учні та педагогічні працівники ДНЗ «Смілянський ЦППРК» зібралися на лінійку присвячену дням пам’яті  Другої світової війни.

Дату обрано не випадково.  Саме 22 вересня вважається початком підпільно-партизанського руху в Україні. Колектив Центру підготовки та перепідготовки робітничх кадрів вирішив розказати про історію  і  нагадати про ті події, а саме – партизанський рух в Україні та на Смілянщині, і трагедію  Бабиного Яру.

Майстер виробничого навчання  Глизенко Олена Василівна з учнями групи  № 22 підготували змістовну розповідь. Читали вірші про події Другої світової війни. Було переглянуто відеофільми.

Пам’ять  полеглих в роки війни вшанували хвилиною мовчання та запалили свічу пам’яті.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *