Учні Смілянщини познайомилися з «найсолодшою» професією

Кондитерська фабрика “Меркурій” вже 20 років використовуючи досвід, багаторічні традиції майстрів та постійно вдосконалюючи технологію виробництва являється визнаним лідером з виготовлення льодяникової карамелі і зарекомендувала себе не лише на вітчизняному ринку але і за кордоном.

За роки багаторічної тісної співпраці Смілянського міськрайонного центру зайнятості з кондитерською фабрикою «Меркурій» здійснено підбір кваліфікованих кадрів на підприємство, організовано громадські роботи та роботи тимчасового характеру, створено додаткові робочі місця за рахунок надання компенсації роботодавцю та проведено стажування пошукачів на робочих місцях під замовлення роботодавця. Також взаємодія центру зайнятості та фабрики здійснюється у напрямку організації профорієнтаційної роботи.З особливостями найсолодшої професії «карамельник» познайомились нещодавно близько 50 учнів 8-9 класів Балаклеївської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 1 ім. Є. Гуглі під час професіографічної екскурсії на підприємство.

Начальник-технолог виробництва Любов Таран показала дітям процес перетворення гарячої звареної карамелі в готовий смачний продукт. Учні із особливим захоплення спостерігали за складанням плоскої карамелі з малюнком, виготовленням карамелі на паличці, фігурної карамелі, льодяників, а також спробували на смак «теплу карамель» та карамель з під преса. Дізналися, що є навіть набори льодяників, які відтворюють комп’ютерні ігри та мультфільми і кожна цукерка зі своїми особливим смаком.

Водночас технолог розповіла про асортимент продукції та ринки збуту готового продукту: «Наша карамель є натуральним продуктом, без синтетичних добавок і користується попитом на внутрішньому та зовнішньому ринках збуту. Підприємство постійно розширює коло своїх клієнтів та виробництво, а отже, на цей час існує потреба в кваліфікованих кадрах – карамельника, слюсаря з налагодження устаткування, економіста, менеджера, бухгалтера, логіста».

Під час екскурсії фахівці центру зайнятості презентували присутнім послуги служби зайнятості для учнівської молоді та запросила усіх бажаючих відвідати центр та пройти профдіагностичне тестування щодо виявлення своїх професійних схильностей, інформує Смілянський міськрайонний центр зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *