Учні школи №3-колегіуму побували на цікавій екскурсії

Тільки-но розпочався новий навчальний рік, а учні 4-А та 4-Б класу школи №3-колегіуму уже встигли побувати на цікавій екскурсії – відвідали агрофірму «Маяк» Золотоніського району, де змогли на власні очі переконатися в тому, що можна звичайну агрофірму перетворити у втілення новітніх технологій в сучасному сільському господарстві. Діти побачили модернізований та автоматизований процес доїння, раціональний процес годівлі та комфортні умови утримання корів та телят. Із щирим здивуванням юні екскурсанти гладили новонароджених теляток, познайомилися з їх породистим татом – бичком Августом. Все це агрофірма «Маяк» радо показала своїм відвідувачам. Із захопленням діти включилися в процес дегустації молочної продукції (молочка, глазурованих сирочків), під час якої спостерігали за процесом доїння корів. Незвичним для дітлахів було й те, що корів тут доять під музику. По завершенню на нас чекала весела пауза – фотографування у костюмчиках із літер, під час якого діти на швидкість складали речення «Я люблю молоко!» По території агрофірми ми мали змогу пересуватися на квадроциклах та “Barrel train”, що робило екскурсію ще цікавішою.

Діти із великим задоволенням пройшли солом’яний лабіринт, який складався із 156 тюків соломи, змогли дістатися на самісіньку вершину солом’яної піраміди, позмагатися в перетягуванні канату, стрибках у мішках та інших веселих іграх. Відвідавши місцевий музей, учні змогли дізнатися цікаві факти та історичне минуле села Піщане.

Новинкою, що на наше глибоке переконання буде цікавою для будь-якого віку, стала розвага нової генерації – проходження кукурудзяного лабіринту. Він має довжину 15 км і вирізаний просто неба. Заблукати в ньому неможливо, а от розважитися діти в ньому змогли вдосталь.

Цей вид відпочинку є екологічним, корисним та цікавим. Він навчає любити природу, відриває від ґаджетів, наповнює позитивними емоціями. Веселий настрій та подарунки привезли учні нашої школи з цієї цікавої подорожі!

Наталія Маценко,
класовод 4-Б класу школи №3-колегіуму
Джерело: smila.ck.ua

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *