Учні обговорили «жіночі» та «чоловічі» питання

20170223_09215623 лютого заняття учасників клубу «Крок до успіху» проходив у дещо незвичній атмосфері. Цього дня учні не виконували рухливі вправи та поставлені перед ними завдання. Між учнями та фахівцями Смілянського міського ЦСССДМ склалась відверта розмова де обговорювались суто «жіночі» та «чоловічі» питання.

Як вдалося вийти на відверту розмову? Адже прийнято вважати, що основними психологічними потребами підлітків є прагнення до спілкування з однолітками, прагнення до самостійності і незалежності, до визнання своїх прав з боку інших людей. Та слід розуміти, що ставлення підлітка до дорослого двояке: підліток, з одного боку, наполягає на визнанні принципової рівності прав з дорослими, а з іншого боку, як і раніше потребує допомоги, захисту, підтримки, оцінки. Учасники клубу, випускники спеціальних шкіл-інтернатів, зокрема діти-сироти та позбавлені батьківського піклування досить часто мають потребу у спілкуванні із дорослими людьми, потребу у їх порадах.
І сьогодні фахівці у галузі психології та соціальної роботи допомогли їм дізнатися більше про репродуктивне здоров’я, основні етапи психосексуального розвитку і поведінки підлітків, про супутні дорослішанню сучасні ризики та про можливості їх передбачити і попередити.
Прес-центр ЦППРК

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *