Учні Черкаської гімназії висадили у Смілянському лісгоспі майже сім сотень дубів

DSC_0849До всеукраїнської акції “Майбутнє лісу у твоїх руках” долучилися учні Черкаської гімназії №9. Разом із своїми наставниками тридцять гімназистів висаджували ліс у Будянському лісництві Смілянського лісгоспу. Серед школярів були й учасники відомої команди Kiborgs.UA, які є переможцями всеукраїнського турніру FIRST LEGO LEAGUE, повідомляє Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.
Головний лісничий Смілянського лісгоспу Олександр Шкодич і лісничий Будянського лісництва Віктор Харченко розповіли школярам про методику створення лісових культур дуба сіянцями із закритою кореневою системою та про її переваги. Навчили лісівники дітей, як правильно висаджувати сіянці, адже практично усі учасники акції були у цій справі “першопрохідцями” та вперше тримали в руках меч Колесова.
Діти різних вікових категорій завзято та зовсім по-дорослому, з відчуттям усієї відповідальності поставилися до завдання та під пильним наглядом лісівників заліснили площу у півгектара, висадивши майже сім сотень сіянців дуба звичайного.
Весняний гарний день та корисна робота на свіжому повітрі подарували масу позитивних емоцій. Юні учасники акції погодилися, що садити ліс – справа нелегка, але дуже відповідальна.
Лісівники ж, після “на відмінно” виконаної роботи, пригостили своїх помічників справжньою лісовою кашею та побажали успіхів й подальших досягнень у навчанні. “Кличте, як треба допомога, ми із задоволенням приїдемо”, – пообіцяли гімназисти на прощання лісівникам та подякували за надану можливість власноруч зробити добру справу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *