Учні Березняківської школи вирушили у краєзнавчу експедицію

196548865_1724085017800045_2838973159153035743_nУчні Березняківської школи днями вирушили у краєзнавчу експедицію вулицями рідного села. Зранку кожен клас вирушив за своїм маршрутом.

Дев’ятикласники разом із класним керівником Лесею Гадюченко розпочали експедицію з вулиці, на якій розташована під першим номером будівля школи. Це вулиця молодшого сержанта Руслана Чубатенка.

Вулиця названа на честь героїчного односельця, колишнього випускника нашої школи, який віддав життя за рідну землю в російсько-українській війні. Біля пам’ятного знака Руслану Чубатенку дев’ятикласники зустрілися з мамою героя, яка пригостила їх цукерками.

Далі школярі побували на вулиці, названій ім’ям ще одного героя-односельця Володі Куценка, який героїчно загинув в Афганській війні. На вулиці Вишневій діти пригадали колишню назву вулиці – Комісарівка та дізналися, що ця назва пов’язана з учасником громадянської війни, місцевим жителем Миколою Криворучком.

Завершили експедицію дев’ятикласники на вулиці Яблуневій (колишня назва Кірова, місцева назва Богунівка). За переказами, даною місцевістю проїжджав Іван Богун разом зі своїм військом, розповіли у Березняківській школі.

Таким чином навіть під час літніх канікул діти дізнаються більше про ріднйи край і поринають у його історію.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *