Учениця смілянської гімназії повернулася із навчання в Америці та розповіла про шкільне життя

Алея ЗірокНещодавно з Америки повернулася учениця гімназії ім. В.Т. Сенатора Яна Брюзгіна. Вона проживала та навчалася там протягом першого семестру. Гімназистам-однокласникам було цікаво, як саме проходять уроки в американській школі, як сприйняли українку однокласники, в яких містах вона побувала.

«Яна розповіла нам, що була в Каліфорнії (Лос-Анджелес), Нью-Йорку, Ілінойсі (Чикаго), Арізоні (Гренд  Кеньйон), Колорадо (Денвер) та інших містах, аби побачити найвидатніші місця, природні та історичні пам’ятки. Також ми дізналися, що в США кожен учень має право обрати предмети, які він хоче вивчати. Пропонується багато іноземних мов на вибір: іспанська, японська, арабська. Яна вивчала японську. Тимчасові однокласники зустріли її дуже привітно, теплим дружнім колом. Їм теж було дуже цікаво дізнатися про Україну, національні звичаї, традиції. Яна пригостила їх солодощами з України – це учням дуже сподобалося.

Після повернення додому Яна продовжує підтримувати стосунки з американськими друзями. Каже, що в далекій Америці зустріла дівчинку, батьки якої приїхали туди з Черкас. Світ, виявляється не такий великий, як здається», інформує учениця гімназії Каріна Данилович, 10-А клас.

Яна Брюзгіна провела в гімназії кілька «прес-конференцій» під час уроків англійської мови, аби діти почули американський акцент та більше дізналися про цю англомовну країну з вуст очевидиці.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *