Участь смілян у тренінгу «Доступність соціальних прав для молодих людей»

IMG_20170614_113731З 12 по 17 червня у м. Кам’янці-Подільському пройшов тренінговий курс «Доступність соціальних прав для молодих людей» на якому навчалась фахівець Смілянського міського ЦСССДМ.
Організаторами заходу є молодіжний департамент Ради Європи, Міністерство молоді та спорту України спільно з міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині».
2Тренінговий курс має фокус на доступі молодих людей до соціальних прав. Захід проводився у форматі 50/50, що передбачає участь рівної кількості представників урядових та неурядових секторів, які працюють з молодими людьми в Україні. Тренінговий курс сприяв поширенню Рекомендацій Комітету міністрів Ради Європи державам-учасницям щодо доступу молодих людей з неблагополучних районів до соціальних прав.
Експертами курсу стали Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг та заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема.
Голова Офісу Ради Європи в Україні розповів про пріоритетні напрями співпраці Ради Європи та України, акцентував увагу на планах взаємодії РЄ та України на наступні два роки: «Саме неформальна освіта у сфері прав людини для молоді буде одним з напрямів співпраці в рамках Плану дій Ради Європи для України 2018-2021», підкреслив Мортен Енберг.

Офіційний сайт Смілянського ЦСССДМ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *